ZAKOŃCZENIE REALIZACJI PROJEKTU

Pragniemy Państwa poinformować, że z sukcesem zakończyliśmy realizację projektu „Wdrożenie innowacji procesowej w postaci autorskiej technologii produkcji palet drewnianych w firmie PPHU DREWMAR ZBIGNIEW JANGAS”, realizowanego przy udziale Funduszy Norweskich. W najbliższym czasie zorganizowana zostanie konferencja podsumowująca projekt, zapraszamy do udziału w Niej.


SEMINARIUM

W dniu 5 stycznia 2022 zorganizowaliśmy seminarium. Związane było ono z realizacją projektu „Wdrożenie innowacji procesowej w postaci autorskiej technologii produkcji palet drewnianych”, dotowanego z Funduszy Norweskich. Na spotkaniu wymieniono doświadczenia w zakresie stosowanych technologii do produkcji palet drewnianych zarówno w Polsce, jak i Norwegii. Spotkanie miało na celu porównanie dostępnych technologii na arenie międzynarodowej w celu przeniesienia dostępnej wiedzy do poszczególnych firm.


KONFERENCJA OTWIERAJĄCA PROJEKT

W dniu 9 października br. nasza firma zorganizowała konferencję otwierającą projekt „Wdrożenie innowacji procesowej w postaci autorskiej technologii produkcji palet drewnianych w firmie PPHU DREWMAR ZBIGNIEW JANGAS”. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Funduszy Norweskich. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie nowoczesnej linii produkcyjnej, która umiejętnie połączy dwie podstawowe kwestie tj. maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii oraz zmniejszeniu odpadowości. W konferencji uczestniczyli pracownicy firmy, członkowie Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego oraz osoby zainteresowane zakupem palety powstałej w innowacyjnym procesie. Podczas konferencji zapoznano przybyłych gości z tematyką Funduszy Norweskich, przedstawiono m.in. ich cele oraz obszary, w których przyznawane jest wsparcie. Dalszą część spotkania poświęcono na przekazanie informacji na temat projektu oraz zaprezentowanie wykonanych już etapów. Ostatnią część konferencji przeznaczono na dyskusję.


INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

W dniu 28 września 2021 został zakończony etap montażu paneli fotowoltaicznych o mocy 380,54 kW, umieszczonych na dachu hali produkcyjnej, Obecnie oczekujemy na odbiór instalacji przez Energa-Operator.